Zgrany, doświadczony zespół.

Sześcioro pełnoetatowych pracowników, ponad dwadzieścioro stałych współpracowników Eksperci z pasją i entuzjazmem do projektowania. Elastyczna struktura studia pozwala nam wykorzystać kreatywne talenty z różnych dziedzin dokładnie wtedy, gdy są potrzebne, oraz pozwala nam dostarczać projekty najwyższej jakości i w korzystnej cenie. Razem stworzymy projekty, które Cię zaskoczą.

Aleksander Rokicki linkedin

Założyciel, dyrektor kreatywny

alek@wedesign.pl

Ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu graficznym. Zaprojektował i zrealizował setki projektów graficznych dla klientów biznesowych, domów wydawniczych i agencji reklamowych, m.in. Leo Burnett, Ogilvy One i News International. W latach 2009-2013 dyrektor kreatywny londyńskiej agencji New Brand Vision. Magister Wydziału Psychologii UW z zakresu zachowań konsumenckich oraz warszawskiej SGH.

Jaśmina Różańska

project manager

jasmina@wedesign.pl

Absolwentka ratownictwa medycznego i bioetyki. Koordynatorka kilku dużych kampanii wyborczych. W We Design dba o kontakty z klientami, terminy i koordynację zadań. Lubi podcasty i puzzle.

Aleksander Piątek

Senior art director

olek@wedesign.pl

Absolwent Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Do We Design dołączył w 2021 roku. Wyznaje zasadę, że równie ważna, co forma, jest przestrzeń, która ją otacza. Lubi jeść hummus, spać pod gołym niebem i jak logo nie jest za duże.

Staszek Radwan

Senior designer

staszek@wedesign.pl

Staszek zbierał doświadczenia jako szef sekcji graficznej studia fotograficznego Kempka. Dołączył do zespołu We Design w 2014 r. Lubi tanie kryminały i frytki.

Alicja Wojczakowska

designer

ala@wedesign.pl

Absolwentka krakowskiej AGH. Pracowała jako projektant w agencji Bingo. W czasie wolnym praktykuje jogę. Twierdzi, że najlepsze zwierzę to koza.

Marta Warmińska

Senior designer

marta.warminska@wedesign.pl

Nie lubi o sobie pisać ani opowiadać… ale liczy się to, jak projektuje :) Nasz ekspert od www i projektowania identyfikacji.

Bartek Kuzia

DTP specialist

bart@wedesign.pl

W branży DTP od XX wieku, w We Design od 2016 r. W wolnych chwilach fotografuje, jeździ rowerem, kolekcjonuje przepisy na wegańskie mięso.

Stali współpracownicy:

Krzysztof

kierownik produkcji

Ania

technolog druku

Maria

technolog Sitodruku

Marta

UX designer

Mariusz

ux designer

Nikola

Ilustratorka

Julia

Ilustratorka

Michał

web developer

Jacek

web developer

Andrzej

web developer

Diana

Copywriter, tłumacz

Krzysztof

copywriter

Aga

Stylistka

Monika

Stylistka

Monika

Kierownik sesji foto

Dorota

fotograf

Marcin

fotograf

Filip

projektant 3d

Tomek

animator

Kasia

Specjalista DTP

Monika

projektantka wnętrz