Zgrany, doświadczony zespół.

Sześcioro pełnoetatowych pracowników, ponad dwadzieścioro stałych współpracowników Eksperci z pasją i entuzjazmem do projektowania. Elastyczna struktura studia pozwala nam wykorzystać kreatywne talenty z różnych dziedzin dokładnie wtedy, gdy są potrzebne, oraz pozwala nam dostarczać projekty najwyższej jakości i w korzystnej cenie. Razem stworzymy projekty, które Cię zaskoczą.

Aleksander Rokicki linkedin

Założyciel, dyrektor kreatywny

alek@wedesign.pl

Ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu graficznym. Zaprojektował i zrealizował setki projektów graficznych dla klientów biznesowych, domów wydawniczych i agencji reklamowych, m.in. Leo Burnett, Ogilvy One i News International. W latach 2009-2013 dyrektor kreatywny londyńskiej agencji New Brand Vision. Magister Wydziału Psychologii UW z zakresu zachowań konsumenckich oraz warszawskiej SGH.

Agnieszka Kotkowska

Senior project manager

agnieszka@wedesign.pl

W branży od dwóch dekad. W We Design dba o relacje z klientami i prowadzi projekty, by kończyły się sukcesem i w terminie. Uwielbia jeździć autem po serpentynach, także z kierownicą po prawej stronie.

Staszek Radwan

Senior designer

staszek@wedesign.pl

Staszek zbierał doświadczenia jako szef sekcji graficznej studia fotograficznego Kempka. Dołączył do zespołu We Design w 2014 r. Lubi tanie kryminały i frytki.

Alicja Wojczakowska

designer

ala@wedesign.pl

Absolwentka krakowskiej AGH. Pracowała jako projektant w agencji Bingo. W czasie wolnym praktykuje jogę. Twierdzi, że najlepsze zwierzę to koza.

Marta Warmińska

Senior designer

marta.warminska@wedesign.pl

Nie lubi o sobie pisać ani opowiadać… ale liczy się to, jak projektuje :) Nasz ekspert od www i projektowania identyfikacji.

Maria Brilkova

junior designer

maria@wedesign.pl

Pracowała jako projektant w grupie e-commerce. Dołączyła do zespołu We Design w 2018 r. W wolnym czasie czyta książki i podróżuje. Lubi żaby i kanapki.

Bartek Kuzia

DTP specialist

bart@wedesign.pl

W branży DTP od XX wieku, w We Design od 2016 r. W wolnych chwilach fotografuje, jeździ rowerem, kolekcjonuje przepisy na wegańskie mięso.

Stali współpracownicy:

Krzysztof

kierownik produkcji

Ania

technolog druku

Maria

technolog Sitodruku

Marta

UX designer

Mariusz

ux designer

Nikola

Ilustratorka

Julia

Ilustratorka

Michał

web developer

Jacek

web developer

Andrzej

web developer

Diana

Copywriter, tłumacz

Krzysztof

copywriter

Aga

Stylistka

Monika

Stylistka

Monika

Kierownik sesji foto

Dorota

fotograf

Marcin

fotograf

Filip

projektant 3d

Tomek

animator

Kasia

Specjalista DTP

Monika

projektantka wnętrz